Brillantring
Gold 580, 3 Altschliffbrillanten, zusammen ca. 0,25 ct, RW 59, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, 4,3 g
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
21.12.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.12. - 21.12.2012 |